skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
26/10/2017

Diskusija „Europos Sąjungos finansinė perspektyva po 2020 metų“

Lapkričio 10 d. Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje organizuoja diskusiją „Europos Sąjungos finansinė perspektyva po 2020 metų“.

Šiuo metu Europos Sąjungos institucijose diskutuojama dėl naujosios daugiametės finansinės programos – priemonės, kuria užtikrinama, kad ES išlaidos būtų iš anksto žinomos ir kad joms būtų taikoma griežta biudžetinė drausmė. Šiame politikos ir biudžeto plane nustatomi politikos prioritetai būsimiems metams, numatoma, į kurias sritis ateityje ES turėtų investuoti daugiau (ar mažiau). Lietuvai šie procesai ne tik yra itin svarbūs, bet ir neatsiejami nuo mūsų ūkio politikos.

Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje organizuoja diskusiją „Europos Sąjungos finansinė perspektyva po 2020 metų“.

Diskusija vyks 2017 m. lapkričio 10 d., Vilniuje, viešbutyje „Novotel“, Gedimino pr. 16.

Renginyje pasisakys Europos Parlamento narys Bronis Ropė, finansų viceministrė Miglė Tuskienė, Europos socialinių, teisinių ir ekonominių projektų valdybos pirmininkas Klaudijus Maniokas. Bus aptartos Europos Parlamento įžvalgos apie naująją finansinę programą, diskutuojama, kokie prognozuojami biudžeto prioritetų, dydžio bei trukmės pokyčiai, kokia bus sanglaudos politikos ateitis.

Registruotis į renginį galima el. paštu EPvilnius@europarl.europa.eu iki š. m. lapkričio 8 d. 17 val.