skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
06/06/2017

Europos socialinio modelio atnaujinimas - diskusija

Kokie yra pagrindiniai Europos Sąjungos ir Lietuvos lūkesčiai, kai kalbama apie Europos socialinio modelio atnaujinimą? Šį klausimą svarstysime birželio 9 d. vyksiančioje diskusijoje. Prisijunkite!

Birželio 9 d., penktadienį, 10 val. Seime vyks diskusija „Europos socialinių teisių ramstis: kaip keisime Lietuvos socialinę politiką?“, kurią rengia Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje ir Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento Europos informacijos biuras.

Diskusijoje dalyvaus Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, LRS Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Algirdas Sysas, Lietuvos socialinių tyrimų centro Darbo rinkos tyrimų instituto vadovas prof. dr. Boguslavas Gruževskis, Vilniaus universiteto socialinės politikos prof. dr. Romas Lazutka ir kiti. Išsami renginio programa pridėta žemiau.

Renginys vyks Konstitucijos salėje, Seimo I rūmuose, III aukšte, Gedimino pr.  53, Vilnius. Registracija yra būtina. Vietų skaičius ribotas. Įėjimas į renginį su asmens dokumentu.

Registruotis prašome iki gegužės 7 d. vakaro