skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
27/09/2017

Gimnazijos kviečiamos į 2017-2018 mokslo metų MEPA įvadinį seminarą

Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje tęsia tarptautinės programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinimą ir kviečia Lietuvos gimnazijas prisijungti prie šio tinklo veiklos. Įvadinis MEPA seminaras vyks Vilniuje spalio 10 d.

Programos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento (EP) vaidmeniu Europos demokratijoje. Joje numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės. Programoje sėkmingai dalyvaujančioms mokykloms bus suteiktas Europos Parlamento ambasadorių vardas, o geriausi moksleiviai ir mokytojai bus pakviesti apsilankyti Strasbūre arba Briuselyje.

Pirmaisiais programos įgyvendinimo metais prie jos prisijungė 57 Lietuvos gimnazijos. Vienuolikos gimnazijų moksleiviai dalyvaus projektui skirtose Euroscola renginiuose Strasbūre šį rudenį, aštuoni mokytojai buvo pakviesti į seminarus Briuselyje.

Š. m. spalio 10 d. rengiame įvadinį seminarą gimnazijoms, kurios norėtų prisijungti prie programos šiais mokslo metais. Seminare pristatysime programos tikslus ir dalyvavimo sąlygas, mokymo(si) apie ES modulius bei atsakysime į mokyklų klausimus. Seminaras vyks 9.30–17.00 val. Europos namų konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius) ir yra skirtas mokyklų vadovams ir (arba) vyresniųjų klasių mokytojams (gali dalyvauti ne daugiau kaip du atstovai iš mokyklos).

Kviečiame dalyvauti seminare. Prašome iki spalio 2 d. užpildyti registracijos anketą, kurią rasite internete http://epfacebook.eu/MEPA-II-Vilnius. Vietų skaičius ribotas. Atvykstantiems iš toliau negu 100 km atstumu esančių miestų gali būti pasiūlyta viena nakvynė Vilniuje. Vietų skaičius ribotas, pirmenybė bus teikiama anksčiau užsiregistravusiems dalyviams.

Visais klausimais, susijusiais su programa ar seminaru, kreipkitės į Nataliją Bružienę (tel. 8 5 2120766 arba natalija.bruziene@europarl.europa.eu).

MEPA programos aprašymas
Pirmojo MEPA projekto etapo rezultatai