skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
01/10/2018

Lenkijos ir Lietuvos jaunimo forumas

Š. m. spalio 19 d. Vilniuje vyks Lenkijos ir Lietuvos jaunimo forumas “Lietuvos ir Lenkijos jaunimas - apie Europos Sąjungos ateitį”, kurį organizuoja Europos Parlamento biurai Lenkijoje ir Lietuvoje.

Forumo tikslas - suteikti dviejų šalių jaunimui galimybę aptarti ir pasikeisti nuomonėmis keturiomis aktualiomis temomis bei pateikti savo pasiūlymus ir idėjas Europos Parlamentui.

Forumo metu kalbėsime apie ES biudžetą ir jaunimo prioritetus, ES saugumą ir gynybą, netikrąsias žinias ir propagandą bei rinkimus ir jaunimo pilietiškumo skatinimą. Savo idėjas ir pasiūlymus dalyviai pateiks Europos Parlamento nariams iš abiejų šalių: Petrui Auštrevičiui (ALDE), Annai Fotygai (ECR), Bogdanui Andrzejui Zdrojewskiui (EPP).

Išsamią renginio programą pridedame. Renginio darbinė kalba – anglų.

Diskusijoje kviečiame dalyvauti 18-23 metų jaunuolius iš visos Lietuvos, besidominčius forumo temomis ir galinčius apie jas diskutuoti angliškai. Gali dalyvauti ir 17-mečiai, kurie kitų metų gegužės mėnesį jau turės teisę balsuoti.

Registracija į forumą vyksta čia: http://epfacebook.eu/PL-LT-forumas Registruotis kviečiame iki spalio 10 d. vakaro.

Vietų skaičius ribotas, dalyvių atrankos rezultatai paaiškės spalio 12 d. Atrinktiems dalyviams bus kompensuojamos kelionės išlaidos viešuoju transportu (vykstant nuosavu automobiliu kompensuojama viešojo bilieto kaina). Atvykstantiems iš toliau nei 110 km nuo Vilniaus galime pasiūlyti nakvynę Vilniuje (iki 40 eurų).

Visais klausimais dėl seminaro prašome kreiptis į Nataliją Bružienę (natalija.bruziene@europarl.europa.eu arba 8 5 2120766).