skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Šių metų naujienos

VKM lankytojai.
Kaip ir kiekvienais metais, kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje, dalyvausime Vilniaus knygų mugėje Litexpo parodų centre vasario 21-24 dienomis. Stendo tema šiais metais - Europos Parlamento rinkimai ir kampanija "ES. Drauge saugiau". Apsilankykite!
.
Vasario 8-10 d. Europos namuose įvyko Europos Parlamento biuro Lietuvoje ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotas Votecraft hakatonas, kurio tikslas – pasiūlyti ir/arba sukurti priemones, kurios paskatintų jaunus žmones balsuoti. Kokie gi jo rezultatai?
Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos vizualas
Iki vasario 18 d. dar galite teikti projektus Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas.
Rinkimų puslapis.
Likus keturiems mėnesiams iki rinkimų, Europos Parlamentas pristato naują interneto puslapį, kuriame pateikiama informacija apie Europos Parlamento rinkimus, paaiškinama, kaip balsuoti kiekvienoje ES valstybėje ar iš užsienio, o vėliau bus skelbiamos ir rezultatų prognozės. Apsilankykite: https://www.europos-parlamento-rinkimai.eu
Hakatono anonsas.
Kviečiame profesionalus, studentus, moksleivius ir kitus besidominčius prisijungti prie trijų dienų trukmės Votecraft Hakatono, kuris vyks Europos namuose Vilniuje (Gedimino pr. 16) š. m. vasario 8-10 d.
ES vėliava.
Europos Parlamento biuras Lietuvoje, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir LR užsienio reikalų ministerija 2019 m. sausio 25 d. organizuoja konferenciją apie Europos ateitį „Quo Vadis, Europa? Artėjantys rinkimai, hibridinės grėsmės ir vizija ateičiai“.
Citizens app iliustracija.
Nauja Europos Parlamento (EP) sukurta mobilioji programėlė „Citizens App“ pravers ieškantiems informacijos apie ES pasiekimus, projektus ir ateities tikslus.
Tajanis ir LUX kino plakatai.
Sausio 11-13 d. europietiško kino mylėtojus vėl kviesime į LUX kino dienų seansus, kurių metu galėsite pamatyti 3 filmus, kurie 2018 m. varžėsi dėl Europos Parlamento įsteigto LUX kino apdovanojimo.
jūsų uosto kranai.
Gruodžio 7 d. Klaipėdoje organizuojame diskusiją „Oro ir akustikos tarša: europinis reguliavimas bei miestų švaros sprendimai“, kurioje diskutuosime apie taršos reglamentavimą europiniu lygmeniu, galimus vietos problemų sprendimus bei skirtingų interesų suderinimą.
2018 m. naujienos