skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Šių metų naujienos

2016-2017 mokslo metais 59 gimnazijos ir mokyklos dalyvavo projekte "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės", iš jų 57 pateikė ataskaitas ir tapo šio tinklo narėmis.
Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje birželio 1-3 d. organizavo regioninį debatų forumą Tauragėje, skirtą maisto saugos ir maisto ženklinimo temai.
Šeimos siluetas ES žemėlapio ir vėliavų fone
Kokie yra pagrindiniai Europos Sąjungos ir Lietuvos lūkesčiai, kai kalbama apie Europos socialinio modelio atnaujinimą? Šį klausimą svarstysime birželio 9 d. vyksiančioje diskusijoje. Prisijunkite!
ES keksiukas su užrašu.
Š.m. birželio 1-3 dienomis ES maisto ženklinimo, kokybės ir saugumo temai skirtas regioninis diskusijų forumas "Ar žinote, ką valgote?" keliauja į Tauragę. Kviečiame prisijungti prie renginių!
Europos dienos plakatas 2017.
Gegužės 5-7 dienomis Vilniuje Vinco Kudirkos aikštėje ir Gedimino prospekte švęsime Europos dieną: ragausime Europos šalių patiekalų, klausysime muzikos ir žaisime šachmatais ar ledo ritulį. Prisijunkite!  
Atominės jegainė
Kviečiame į diskusiją apie Astravo atominės elektrinės statybą, galimybę stabdyti projektą dabar bei atominės energetikos ateitį ES. Diskusija vyks LR Seimo Europos informacijos biure balandžio 21 d. nuo 9.30 val.
Android televizorius
Kviečiame į diskusiją su Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovais apie šiuo metu persvarstomą ES garso ir vaizdo žiniasklaidos paslaugų direktyvą (vadinamąją "Televizijos be sienų" direktyvą), kuri vyks kovo 31 d. Europos namų konferencijų salėje.
Konferencijos "60 metų Romos sutarčiai: nauja pradžia Europai" vizualas
Kovo 17 d., penktadienį, 9.45 val. Konferencijų salėje (Seimo III rūmai) vyks tarptautinė konferencija „60 metų Romos sutarčiai: nauja pradžia Europai“.
Tarptautinės moters dienos plakatas.
Tarptautinės moters dienos proga kartu su LR Seimo nare Aušrine Armonaite organizuojame diskusiją „Moterų ekonominės galios stiprinimas: veikime kartu!“, kurioje bus pristatyti nauji duomenys: lyčių lygybės indeksas, rodikliai, atspindintys moterų ir vyrų įsitraukimą į darbo rinką, analizuojama ekonominė lyčių lygybės nauda, pristatomos naujos Europos Parlamento iniciatyvos lyčių lygybės srityje.
2017 m. vasario 23-26 dienomis dalyvaujame Vilniaus knygų mugėje kartu su Europos Komisijos atstovybe. Žaidimai, viktorinos, susitikimai su Europos Parlamento nariais - visa tai vyks mūsų stende. Apsilankykite!