skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Šių metų naujienos

Pasibaigė jau trečias projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) etapas. Apibendriname rezultatus ir sveikiname laimėtojus.
Europos dienai ir Lietuvos narystės ES 15-mečiui skirtoje šventėje "mES - šeima 15 metų" kviečiame pakelti bulvę nuo sofos ir priversti ją balsuoti.
Paskutinis gegužės savaitgalis – svarbiausias savaitgalis Europai šiemet. Renkam Europos Parlamentą! O prieš tai – pažaiskime ir pamankštinkime smegenis „Eurokvizuose“.
pasirengimo balsuoti infografikas.
Kartais reikia nedaug, kad žmogus nuspręstų nueiti balsuoti: laiku gautas biuletenis, geras oras arba suvokimas, kad balsuodami kuriame savo ir visos ES ateitį. Siūlome žaismingą pasirengimo balsuoti testą, kuris padės prisiminti apie Europos Parlamento rinkimus ir apsispręsti, kad balsuoti verta.
VKM lankytojai.
Kaip ir kiekvienais metais, kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje, dalyvausime Vilniaus knygų mugėje Litexpo parodų centre vasario 21-24 dienomis. Stendo tema šiais metais - Europos Parlamento rinkimai ir kampanija "ES. Drauge saugiau". Apsilankykite!
.
Vasario 8-10 d. Europos namuose įvyko Europos Parlamento biuro Lietuvoje ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotas Votecraft hakatonas, kurio tikslas – pasiūlyti ir/arba sukurti priemones, kurios paskatintų jaunus žmones balsuoti. Kokie gi jo rezultatai?
Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos vizualas
Iki vasario 18 d. dar galite teikti projektus Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas.
Rinkimų puslapis.
Likus keturiems mėnesiams iki rinkimų, Europos Parlamentas pristato naują interneto puslapį, kuriame pateikiama informacija apie Europos Parlamento rinkimus, paaiškinama, kaip balsuoti kiekvienoje ES valstybėje ar iš užsienio, o vėliau bus skelbiamos ir rezultatų prognozės. Apsilankykite: https://www.europos-parlamento-rinkimai.eu
Hakatono anonsas.
Kviečiame profesionalus, studentus, moksleivius ir kitus besidominčius prisijungti prie trijų dienų trukmės Votecraft Hakatono, kuris vyks Europos namuose Vilniuje (Gedimino pr. 16) š. m. vasario 8-10 d.
ES vėliava.
Europos Parlamento biuras Lietuvoje, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir LR užsienio reikalų ministerija 2019 m. sausio 25 d. organizuoja konferenciją apie Europos ateitį „Quo Vadis, Europa? Artėjantys rinkimai, hibridinės grėsmės ir vizija ateičiai“.
2018 m. naujienos