skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Šių metų naujienos

MEPA iliustracija.
Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje tęsia tarptautinės programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinimą ir kviečia Lietuvos gimnazijas prisijungti prie šio tinklo veiklos. Įvadinis MEPA seminaras vyks Vilniuje spalio 10 d.
Euroscola konkurso logotipas.
Euroscola konkursui šiais mokslo metais užsiregistravo 72 gimnazijos iš visos Lietuvoje. Visos jos bus pakviestos į finalus Vilniuje, Panevėžyje, Kaune ir Klaipėdoje. Šiais mokslo metais į Strasbūrą išvyks 13 Lietuvos gimnazijų.
Spalio 11 d. Vilniuje rengiamas seminaras profesinio mokymo įstaigoms „Europos Sąjungos temos profesinio mokymo įstaigose ir pilietiškumo ugdymas“. Seminaro metu pristatysime veiklas ir projektus, kurie gali būti naudingi ir įdomūs profesinio ugdymo mokykloms, ir aptarsime galimą bendradarbiavimą. Registracija vyksta iki spalio 2 d. vakaro.
Euroscola statistika už 2015-2016 mokslo metus.
Kaip ir kiekvienais metais, skelbiame registraciją gimazijoms ir vidurinėms mokykloms, norinčioms dalyvauti Euroscola konkurse ir varžytis dėl pagrindinio prizo - kelionės į Strasbūrą. Registracija vyksta iki rugsėjo 22 d. vidurnakčio. Pirmieji finalai numatyti spalio pradžioje.
2016-2017 mokslo metais 59 gimnazijos ir mokyklos dalyvavo projekte "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės", iš jų 57 pateikė ataskaitas ir tapo šio tinklo narėmis.
Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje birželio 1-3 d. organizavo regioninį debatų forumą Tauragėje, skirtą maisto saugos ir maisto ženklinimo temai.
Šeimos siluetas ES žemėlapio ir vėliavų fone
Kokie yra pagrindiniai Europos Sąjungos ir Lietuvos lūkesčiai, kai kalbama apie Europos socialinio modelio atnaujinimą? Šį klausimą svarstysime birželio 9 d. vyksiančioje diskusijoje. Prisijunkite!
ES keksiukas su užrašu.
Š.m. birželio 1-3 dienomis ES maisto ženklinimo, kokybės ir saugumo temai skirtas regioninis diskusijų forumas "Ar žinote, ką valgote?" keliauja į Tauragę. Kviečiame prisijungti prie renginių!
Europos dienos plakatas 2017.
Gegužės 5-7 dienomis Vilniuje Vinco Kudirkos aikštėje ir Gedimino prospekte švęsime Europos dieną: ragausime Europos šalių patiekalų, klausysime muzikos ir žaisime šachmatais ar ledo ritulį. Prisijunkite!  
Atominės jegainė
Kviečiame į diskusiją apie Astravo atominės elektrinės statybą, galimybę stabdyti projektą dabar bei atominės energetikos ateitį ES. Diskusija vyks LR Seimo Europos informacijos biure balandžio 21 d. nuo 9.30 val.