skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Šių metų naujienos

teisėjo plaktukas.
Gegužės 25 d. 9.30-12.45 val. Europos Parlamento biuro Lietuvoje rengia diskusiją „Pranešėjų apie pažeidimus apsauga: nauja ES direktyva ir numatomi pokyčiai Lietuvoje“. 
Maisto produktų iš Prancūzijos ir Lietuvojs degustacijos akimirkos
Ar Lietuvoje ir kitose Vidurio Europos šalyse parduodami produktai iš tiesų prastesni nei Vakarų Europoje? Ką reikėtų daryti, kad taip nebūtų? Kovo 23 d. Europos Parlamento biuro Lietuvoje surengtoje diskusijoje „Produktai bendrojoje ES rinkoje: vienodai saugūs ir kokybiški visiems?“ virė karšti ginčai šia tema.
Diskusijos apie dvigubus produktų standartus anonsas.
Kovo 23 d. Europos Parlamento biuras Lietuvoje organizuoja diskusiją „Produktai bendrojoje ES rinkoje: vienodai saugūs ir kokybiški visiems?“. 
Žurnalistikos studentų seminaro dalyviai
Kuo svarbios ES ir Europos Parlamento (EP) naujienos žurnalistui? Kodėl svarbu domėtis EP rinkimais? Kur gauti informacijos apie ES institucijų veiklą ir naujienas? Kaip surinktas naujienas įdomiai pristatyti skaitytojui? Į šiuos klausimus ieškota atsakymų kovo 8–9 dienomis surengtame seminare Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto studentams.
Diskusijos akimirkos (c) Elvis Žaldaris
Vasario 9 d. Europos namų konferencijų salėje vyko diskusija, skirta aptart patatų energinio naudingumą ir naujas ES pastatų renovacijos taisykles, kurios šiuo metu svarstomos Europos Parlamente. Trumpa diskusijos apžvalga žemiau.
.
2018 m. vasario 9 d. Europos Parlamento Informacijos biuro organizuoja seminarą-diskusiją „Pastatų energinis naudingumas: nauji pasiūlymai direktyvai“.  
Praietų Knygų mugių akimirkos
EP Informacijos biuras Lietuvoje kartu su EK atstovybe Lietuvoje kviečia visus į savo stendą 2018 m. Vilniaus knygų mugėje LITEXPO parodų rūmuose 2018 m. vasario 22-25 d.
Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos vizualas
Iki vasario 19 d. (NAUJAS TERMINAS) galite teikti projektus Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas.
Šengeno žemėlapis.
2007 m. gruodžio 21 d. Lietuva tapo Šengeno erdvės nare, o tai suteikė galimybę lietuviams dar laisviau keliauti po Europą. Plačiau apie Šengeną - faktų suvestinėje.
.
Kartais piliečiai klausia, kodėl Europos Parlamento nariai dalyvauja ne visuose plenariniuose posėdžiuose Strasbūre. Paaiškiname.
2015 m. naujienos
2014 m. naujienos