skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Šių metų naujienos

Darbo grupes susitikimas.
Š. m. spalio 19 d. Vilniuje vyks Lenkijos ir Lietuvos jaunimo forumas “Lietuvos ir Lenkijos jaunimas - apie Europos Sąjungos ateitį”, kurį organizuoja Europos Parlamento biurai Lenkijoje ir Lietuvoje.
Jau trečius metus vykstantis projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ sulaukė dar didesnio dėmesio šiais mokslo metais. Jame dalyvauti užsiregistravo 94 gimnazijos ir profesinio ugdymo mokyklos.
Europos piliečio apdovanojimo medalis.
Rugsėjo 28 d. Vilniuje buvo iškilmingai įteiktas Europos piliečio apdovanojimas. Šiemet Lietuvoje jį pelnė Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija.
Parodos "Jie gina mūsų laisves" nuotrauka.
Sacharovo premijai už minties laisvę, kurią kasmet Europos Parlamentas teikia disidentams ir žmogaus teisių gynėjams, šiemet sukanka 30 metų. Šiam jubiliejui paminėti kviečiame visus į fotografijų parodą, diskusiją su Rusijos žmogaus teisių aktyvistais ir į kiną.
Euroscola laimėtojai.
Paskelbta registracija į šių mokslo metų Euroscola konkursą. Iki rugsėjo 30 d. visos Lietuvos gimnazijos kviečiamos registruotis konkursui, kurio laimėtojai bus pakviesti į Strasbūrą šiais mokslo metais.
Rugsėjo 7–8 d. Birštone dalyvausime diskusijų festivalyje „Būtent!“ kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje ir Užsienio reikalų ministerija. Maloniai kviečiame į mūsų pristatomas diskusijas, protų mūšį ir filmų peržiūras.
ištiesta paspaudimui ranka.
2018 m. liepos 19 d. buvo paskelbtas viešųjų pirkimų konkursas paramos paslaugoms Europos Parlamento biuro Lietuvoje komunikacijos ir informavimo veiklos organizavimui teikti. 
Liepos viduryje Lietuvoje lankėsi Europos Parlamento (EP) ir Europos Komisijos (EK) atstovai, rengiantys nuomones apie Ignalinos AE uždarymo finansavimo pratęsimą. Jų vizito metu Europos Parlamento biuras Lietuvoje surengė ekspertų diskusiją tolimesniam Ignalinos AE uždarymo finansavimui aptarti.
Europos Parlamente (EP) svarstomas kelių transporto teisės aktų rinkinys sudomino nemažą dalį Lietuvos visuomenės ir ūkio atstovų. Todėl liepos 13 d. Europos Parlamento biuras Lietuvoje surengė suinteresuotų šalių diskusiją.
.
Kviečiame dalyvauti diskusijoje apie Ignalinos AE uždarymą liepos 17 d. 10 val. Europos namuose Vilniuje.
2015 m. naujienos
2014 m. naujienos