skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
30/05/2017

Maisto ženklinimo ir saugumo tema - Tauragėje

Š.m. birželio 1-3 dienomis ES maisto ženklinimo, kokybės ir saugumo temai skirtas regioninis diskusijų forumas "Ar žinote, ką valgote?" keliauja į Tauragę. Kviečiame prisijungti prie renginių!

 .

Susitikimai su moksleiviais

Birželio 1 dieną susitiksime su Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniais. Laukia diskusijos ir protmūšiai apie maisto ženklinimą, saugą ir kokybę bei vartotojų švietimą.

Seminaras verslui, ūkininkams ir restoranų atstovams

Birželio 2 d. 11-13.30 val. kartu su Tauragės raj. savivaldybe ir Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba organizuojame seminarą „Europos Sąjungos maisto saugos politikos įgyvendinimas Lietuvoje“, kuris vyks Tauragės kultūros rūmų konferencijų salėje (Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė).

Renginyje dalyvaus Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vedėja Jurgita Bakasėnienė, Nacionalinio maisto ir veterinarinės rizikos vertinimo instituto vyriausioji patarėja Aušra Išarienė, ir Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Kęstutis Patašius.

Seminaras skirtas regiono maisto gamybos, prekybos, restoranų ir kitų maitinimo įstaigų atstovams. Renginyje pristatysime naujausius ES teisės aktus maisto saugos, kokybės ir ženklinimo srityje, aptarsime dažniausiai pasitaikančias problemas ir jų sprendimo būdus.

Prašome registruotis į seminarą el. paštu epvilnius@europarl.europa.eu iki gegužės 31 d. 12 val. Visais klausimais, susijusiais su seminaru, prašome kreiptis į Editą Ramašauskaitę el. paštu edita.ramasauskaite@europarl.europa.eu arba telefonu 8 5 2120766.

Veikla Tauragės miesto šventėje

Birželio 3 d. dalyvausime Tauragės miesto šventėje, kurioje kviesime artimiau susipažinti su Europos Parlamento darbu, bendrausime su tauragiškiais ir miesto svečiais, įtrauksime mažuosius ir suaugusius šventės dalyvius į smagias interaktyvias veiklas: dėliosime didžiulį ES žemėlapį, žaisime maisto ženklinimo žaidimą „Tauragės eurokeksiukas“, pa(si)tikrinsime žinias apie ES. Geriausiai pasirodžiusius vaišinsime Tauragės profesinio rengimo centro keptais keksiukais.

Lauksime jūsų mėlynai-geltonoje palapinėje Vytauto ir Bažnyčių gatvių sankryžoje ateinantį šeštadienį nuo 10 val.!