skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
19/07/2018

Paskelbtas viešųjų pirkimo konkursas komunikacijos paslaugoms teikti

2018 m. liepos 19 d. buvo paskelbtas viešųjų pirkimų konkursas paramos paslaugoms Europos Parlamento biuro Lietuvoje komunikacijos ir informavimo veiklos organizavimui teikti. 

Pirkimo tikslas – teikti paramą ir techninę pagalbą organizuojant EP biuro Lietuvoje komunikacijos ir informavimo veiklą, skirtą skirtingoms interesų grupėms, žiniasklaidai ir visuomenei, kuri dažnai yra svarbi politiniu ir strateginiu požiūriu ir reikalauja sudėtingos logistikos. Paslaugų teikėjas atliks dvi pagrindines funkcijas:

    • teiks strategines rekomendacijas, konsultavimo ir paramos paslaugas komunikacijos ir informavimo srityje;
    • valdys susijusias užduotis, sudarydamas sutartis su trečiosiomis šalimis (kitais tiekėjais) ir koordinuodamas jų veiklą, ypač susijusią su renginių organizavimu.

Pasiūlymų teikimo terminas - 2018 m. rugsėjo 14 d. 12 val. Lietuvos laiku (vidurdienis).

Visa konkurso informacija, sąlygos ir reikalavimai bei dokumentacija skelbiama ES viešųjų pirkimų platformoje TED e-Tendering.

Konkurso skelbimas ir dokumentacijas Ted sistemoje