skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
05/07/2018

Permainos ES transporto politikoje ir numatomi pokyčiai Lietuvoje

Liepos 13 d. diskusijoje „Permainos ES transporto politikoje ir numatomi pokyčiai Lietuvoje“ bus aptariami šiuo metu Europos Parlamente svarstomi teisės aktai, kuriais bus siekiama apsaugoti eismo dalyvius ES gerinant kelių infrastruktūrą, užtikrinti deramas darbo sąlygas, tinkamą socialinę apsaugą bei sąžiningas verslo sąlygas.

Apie aktualius klausimus dėl pakankamo vairuotojų poilsio, minimalaus vairuotojo atlyginimo, periferinių šalių pozicijos ir kitų svarbių aspektų diskutuos: Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Eglė Radišauskienė, LR Susisiekimo ministerijos Plėtros ir tarptautinių ryšių departamento vyresnysis patarėjas Gytis Mažeika, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos generalinis sekretorius Tomas Garuolis ir Vairuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Jovita Jančauskienė.

Diskusijoje dalyvauti kviečiami valstybinių institucijų, universitetų, transporto sektoriaus profesinių sąjungų, įmonių ir asociacijų atstovai.

Diskusiją moderuos Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Renginio data ir laikas: 2018 m. liepos 13 d. 10.0012.30 val.

Diskusijos vieta: Europos namai, Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g.), Vilnius

Registruotis į renginį prašome iki liepos 10 d. 17 val.: https://bit.ly/2N6ORuZ

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog dėl riboto vietų skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę baigti registraciją anksčiau.