skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
22/09/2017

Seminaras profesinio ugdymo mokykloms

Spalio 11 d. Vilniuje rengiamas seminaras profesinio mokymo įstaigoms „Europos Sąjungos temos profesinio mokymo įstaigose ir pilietiškumo ugdymas“. Seminaro metu pristatysime veiklas ir projektus, kurie gali būti naudingi ir įdomūs profesinio ugdymo mokykloms, ir aptarsime galimą bendradarbiavimą. Registracija vyksta iki spalio 2 d. vakaro.

Europos Parlamento Informacijos biuras (EPIB) Lietuvoje vykdo įvairias jaunimui skirtas veiklas, kurių tikslas – prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo, pristatyti Lietuvos jaunimui Europos Sąjungos teikiamas galimybes, paskatinti aktyviai dalyvauti socialiniame, visuomeniniame ir politiniame gyvenime bei paraginti jaunimą balsuoti rinkimuose (vietos valdžios, Seimo ar Europos Parlamento).

Tarp EPIB veiklų yra nuo 2007 m. Lietuvoje vykdomas Euroscola konkursas, kurio laimėtojai kviečiami apsilankyti Strasbūre; vaidmenų žaidimas „Balsuok!“, kurio dalyviai tampa „europarlamentarais“ ir sprendžia visiems mums aktualius klausimus; projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, prasidėjęs praėjusiais mokslo metais. Taip pat rengiame paskaitas universitetuose, bendradarbiaujame su kolegijomis ir nevyriausybinėmis organizacijoms.

Norėdami sustiprinti bendradarbiavimą su profesinio mokymo įstaigomis spalio 11 d. rengiame seminarą „Europos Sąjungos temos profesinio mokymo įstaigose ir pilietiškumo ugdymas“. Seminaras vyks Vilniuje, Europos namų konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius). Seminaro metu bus pristatytos mūsų pagrindiniai projektai ir veiklos jaunimui, kurie gali būti naudingi ir įdomūs profesinio ugdymo įstaigoms, ir aptartas galimas bendradarbiavimas. Seminare gali dalyvauti po du atstovus iš profesinio mokymo įstaigos.

Norinčius dalyvauti seminare prašome iki spalio 2 d. vakaro užpildyti registracijos anketą, kurią rasite internete http://epfacebook.eu/profesines. Atvykstantiems iš toliau negu 100 km atstumu esančių miestų galėsime pasiūlyti nakvynę Vilniuje. Vietų skaičius ribotas, pirmenybė bus teikiama anksčiau užsiregistravusiems dalyviams.

Visais klausimais, susijusiais su programa ar seminaru, kreipkitės į Nataliją Bružienę (tel. 8 5 2120766 arba natalija.bruziene@europarl.europa.eu).