skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
22/11/2016

Mūsų projektai mokykloms - mugėje "Mokykla 2016"

EP pastato koliažasEP pastatas su ikonelėmis ir EPIB projektų pavadinimais
Europos Parlamento koliažas su klausimais

Kokius projektus mūsų biuras ir Europos Parlamentas siūlo mokykloms? Kas yra Euroscola? Kaip tapti mokykla Europos Parlamento ambasadore? Apie visą tai kalbėsime mugės "Mokykla 2016" metu š.m. lapkričio 25-26 dienomis ir specialiame seminare, vykstančiame mugės metu.

Esame Europos Sąjungoje jau 12 metų, tačiau mūsų piliečiai dažnai nenumano, kokią įtaką Europos Sąjunga turi Lietuvos politikai, ekonomikai, verslui, turizmui bei kasdieniam gyvenimui. Daugeliui gyventojų neaišku, kaip Lietuva gali daryti įtaką ES politikai ir sprendimams. Europos Sąjungos tema mokyklose neretai pateikiama padrikai bei sausokai, o tai trukdo įsisavinti žinias.

Būtent todėl didelė dalis mūsų biuro projekto yra skirta jaunimui ir mokykloms. Mūsų stendas mugėje, 4 salėje, lauks visų besidominčių ir, ypatingai, mokytojų, dėstančių su Europos Sąjunga susijusias temas. Čia bus galima plačiau sužinoti apie visus projektus, skirtus mokykloms, susitarti dėl galimo bendradarbiavimo, užduoti visus rūpimus klausimus.

Mūsų noras – padėti mokytojams pristatyti ES temas interaktyviai, moderniai, rengiant vaidmenų žaidimus, konkursus ir kitus projektus.

Lapkričio 25 d. 5.5 salėje rengiame atskiras seminaras "Mokome apie ES: Euroscola, vaidmenų žaidimai, mokyklos ambasadorės". Čia glaustai pristatysime vaidmenų žaidimą „Balsuojame!“, rengiamas interaktyvias pamokas, projektą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ bei Euroscola konkursą.

Laukiame!