skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 

Žaidimas "Euronautas" kviečia parodyti savo žinias ir laimėti dovanų čekį kelionei

 
2016 m. spalis 24 d., Pirmadienis

"Euronautas" kviečia laimėti dovanų čekį lėktuvo bilietams

Euronautas.lt žaidimo laukas su adresu
Euronautas.lt žaidimo laukas su adresu

Nuo spalio vidurio kviečiame žaisti žaidimą "Euronautas". Kiekvieną savaitę vis naujas etapas - viktorinos, kryžiažodžiai, geografinis žaidimas ir kitos užduotys. Žaisti gali visi, bet žinantys daugiau apie Europos Sąjungą ir Europos Parlamentą turi didesnį šansą laimėti. Dalyvių laukia etapų prizai, o trys daugiausiai taškų visame žaidime surinkę dalyviai bus apdovanoti 100 eurų dovanų čekiais lėktuvo bilietams.

Pirmasis žaidimo "Euronautas" etapas prasidėjo spalio 21 dieną. Kas ketvirtadienį laukia vis nauja užduotis. Laimėtojas paaiškės prieš Naujuosius metus ir galės pasidžiaugti pigesne kelione į pasirinktą Europos miestą ateinančiais metais.

Kaip žaisti?

  • Užsukite į www.euronautas.lt;
  • Prisiregistruokite;
  • Dalyvaukite žaidime kiekvieną savaitę;
  • Parodykite savo žinias ir sužinokite kai ką naujo;
  • Džiaukitės rezultatais ir laimėjimais ;)

Greitis ar teisingas atsakymas?

Taškus lemia laikas ir teisingų atsakymų skaičius (etapuose, kur reikia pateikti teisingą atsakymą). Kuo ilgiau užtruksite, tuo mažiau taškų surinksite. Todėl skubėkite, bet skubėkite protingai ;)

Beje, prisijungti prie žaidimo ir atlikti praėjusių etapų užduotis galima bet kada viso žaidimo metu. Bet jei apsilankysite žaidime etapo paskelbimo savaitę, galėsite atsakyti į tris papildomus klausimus ir padidinti etapo rezultatą net 10 procentų. Todėl kviečiame užsukti kas savaitę!

Sėkmės žaidime ir tegul laimi žinantys daugiausiai ir žaidžiantys aktyviausiai!