skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
31/01/2017

Karolio Didžiojo jaunimo premija laukia kandidatų

Iki vasario 20 d. galite teikti projektus Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Dešimtmetį gyvuojanti premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas.

Konkurso organizatoriai – Europos Parlamentas ir Tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondas – kviečia 16-30 metų jaunimą teikti projektus, kurie skatintų europinių ir tarptautinių klausimų suvokimą, puoselėtų Europos tapatumą ir europiečių bendrumo jausmą. Projektai gali apimti įvairius su Europa susijusius jaunimo renginius, jaunimo mainų organizavimą ar internetinius sumanymus.

Trijų geriausių Europos projektų autoriai bus apdovanoti atitinkamai 7500, 5000 ir 2500 eurų sumomis. Jie taip pat bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente.

Visų 28 atrinktų nacionalinių projektų atstovai bus pakviesti į 2017 m. gegužės 23 d. Achene (Vokietija) vyksiančią apdovanojimų ceremoniją.

Susipažinkite su premijos taisyklėmis ir kriterijaisParaiškų teikimo formą rasite čia