skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
11/01/2017

Prasideda projektas "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės"

EP Informacijos biuras Lietuvoje pradeda įgyvendinti programą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kurios tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.

Programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės. Programoje sėkmingai dalyvaujančioms bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokykloms bus suteiktas Europos Parlamento ambasadorių vardas. Išrinktos aktyviausios mokyklos mokiniai bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente Strasbūre, o mokyklos mokytojai bus kviečiami į mokomuosius seminarus Briuselyje arba Strasbūre.

Š. m. vasario 10 d. rengiamas įvadinis seminaras, kuriame bus pristatyti programos tikslai ir dalyvavimo sąlygos, mokymo(si) apie ES moduliai bei atsakyta į mokyklų klausimus. Seminaras vyks 9.30–17.00 val. Europos namų konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius) ir yra skirtas mokyklų vadovams ir (arba) vyresniųjų klasių mokytojams (gali dalyvauti ne daugiau kaip du atstovai iš mokyklos).

Registracija vyksta iki sausio 18 d. internete http://bit.ly/MEPA-Vilnius-1. Vietų skaičius ribotas, pirmenybė bus teikiama anksčiau užsiregistravusiems dalyviams.

Visais klausimais, susijusiais su programa ar seminaru, kreipkitės į Nataliją Bružienę (tel. 8 5 2120766 arba natalija.bruziene@europarl.europa.eu).