skip to content

Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 
22/02/2017

Laukiame jūsų Vilniaus knygų mugėje!

2017 m. vasario 23-26 dienomis dalyvaujame Vilniaus knygų mugėje kartu su Europos Komisijos atstovybe. Žaidimai, viktorinos, susitikimai su Europos Parlamento nariais - visa tai vyks mūsų stende. Apsilankykite!

Šie metai Europos Sąjungai jubiliejiniai - 1957 m. Romoje buvo pasirašytos sutartys, kuriomis buvo įsteigtos Europos ekonominė bendrija ir Europos atominė bendrija. Vėliau šios bendrijos, kartu su Anglies ir plieno bendrija, pavirto Europos Sąjunga. Todėl dalis mūsų stendo yra skirta ir ES istorijai - jos pasiekimams, iššūkiams ir sprendimams.

Stende dalinsime leidinius, rengsime viktorinas, dėliosime dėliones, balsuosime už svarbiausią ES privalumą ir atsakysime į lankytojų klausimus.

Penktadienį ir šeštadienį lankytojai turės galimybę pabendrauti su Lietuvoje išrinktais EP nariais mūsų stende.

EP narių apsilankymo stende grafikasŠeštadienį 15 val. - Valentinas Mazuronis
Sekmadienį 11 val. - Algidras Saudargas, 12 val. - Petras Auštrevičius ir 13 val. - Bronis Ropė
EP narių apsilankymo stende grafikas

Šeštadienį 15 val. salėjė 5.1 vyks leidyklos „Versus aureus“ ir EK atstovybės Lietuvoje organizuojama diskusija „Z. Baumano ir L. Donskio palikimas Europai: klastingo blogio ir atviro pasaulio sandūroje“. Diskutuos prof. habil. dr. E. Aleksandravičius (Vytauto Didžiojo universitetas), prof. dr. G. Mažeikis (Vytauto Didžiojo universitetas) ir A. Pranckevičius (EK atstovybė Lietuvoje). Renginyje bus pristatyta nauja knyga  „Takusis blogis“.

Laukiame Jūsų stende - 3-iosios salės fojė. Iki pasimatymo!