skip to content

 
 
 

Filmukai ir kita vaizdo medžiaga

EuroparlTV tinklalapis, mūsų Youtube kanalas, Europe by Satellite televizija - čia rasite filmukus, įrašus, tiesiogines įvairių renginių transliacijas.

EuroparlTV svetainė

Trumpus filmukus įvairiausiomis su Europos Parlamento darbu susijusiomis ir Europos Sąjungos aktualijų temomis galima rasti EuroparlTV tinklalapyje. Filmukų įgarsinimas yra anglų arba prancūzų kalbomis su subtitrais visomis oficialiomis ES kalbomis, tame tarpe ir lietuviškai.

Svetainėje yra keli pagrindiniai kanalai: "Naujienos", "Jaunimo Parlamentas" ir "Atrask Parlamentą". Naujienose rasite vėliausią informaciją apie Europos Parlamento balsavimus, europarlamentarų nuomones įvairiais klausimais, pasiūlymus ir t.t.

Kanale "Atrask Parlamentą" verta apsilankyti dalyje "Kaip tai veikia", kuriuose rasite bendresnio pobūdžio reportažus aktualiomis temomis (pvz. prieglobstis, gyvūnų teisės, keleivių apsauga ir t.t.). Informacija yra pakankamai nauja. Kituose skyriuose filmukai gali būti kiek pasenę.

Kanale "Jaunimo Parlamentas" yra trys skyriai - "Nuo A iki Z", "Eureka" ir "Užkulisiai" - kuriuose rasite filmukus bendromis ES temomis. Šis kanalas nebuvo atnaujinamas nuo 2013 metų, bet gali praversti - filmukai čia pristato bendresnes temas, kur informacija sensta nelabai greitai. Be to, jie yra ne tik subtitruoti, bet įgarsinti lietuviškai.

Filmukus galima žiūrėti internete. Turime galimybę atskirus filmukus parsisiųsti, kad juos būtų galima parodyti be interneto ryšio. Jei reikalingas tam tikras filmukas - praneškite, atsiųsime.

EuroparlTV svetainė

EPIB Youtube kanalas

Kai kuriuos filmukus kuriame vietoje - dažniausiai, tai filmukai, skirti mūsų renginiams ir Lietuvai aktualioms temoms. Šiuos filmukus galite rasti mūsų Youtube kanale. Jei norėtumėte kai kuriuos jų parodyti be interneto, kreipkitės - padėsime.

Mūsų kanalas Youtube tinkle

Europe by Satellite internetinė televizija

Svarbius Europos Sąjungos įvykius, spaudos konferencijas, išskirtinių asmenų apsilankymą Europos Parlamente ir kitose ES institucijose galima stebėti tiesiogiai per Europe by Satellite televiziją internete. Apsilankykite EbS arba EbS+ kanaluose, pamatykite, ką ir kaip transliuoja - gal kils minčių, kaip juos galima būtų panaudoti.

EbS televizijos kanalas