skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • eurobarometro apklausa.
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Europos piliečių apdovanojimas 2020.
Europos Parlamentas kviečia piliečius, jų grupes, asociacijas ir organizacijas teikti paraiškas arba siūlyti kandidatus 2020 m. Europos piliečio apdovanojimui už jų įgyvendintus projektus.
apsauginiai Europos Parlamente.
Europos Parlamentas paskelbė apsaugos darbuotojų įdarbinimo konkursą savo patalpoms Liuksemburge. 
Knygų mugė 2018.
Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Europos Parlamento biuru Lietuvoje kviečia aplankyti Europos Sąjungos stendą, kuriame galėsite diskutuoti, dalyvauti viktorinose, žaisti dėliones ir kitus žaidimus.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Trečiadienį Europos Parlamentas paragino parengti ES veiksmų planą, kuris užkirstų kelią neteisėtai prekybai naminiais gyvūnais.
Dirbtinis intelektas.
Trečiadienį Europos Parlamentas (EP) paragino geriau apsaugoti vartotojus dirbtinio intelekto ir automatizuoto sprendimų priėmimo srityse.
Prekyba su Vietnamu.
Europos Parlamentas (EP) trečiadienį patvirtino ES ir Vietnamo laisvosios prekybos susitarimą – plačiausio užmojo ES prekybos susitarimą su besivystančia valstybe.
Visos naujienos