Petras AUŠTREVIČIUS
  • Petras
    AUŠTREVIČIUS
  • Група на Алианса на либералите и демократите за Европа
  • Член
  • Литва Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
  • Роден: 16 Май 1963 г., Vilnius

Политически групи

  • 01.07.2014 / 04.11.2014 : Група на Алианса на либералите и демократите за Европа - Член
  • 05.11.2014 / 31.01.2017 : Група на Алианса на либералите и демократите за Европа - Заместник-председател
  • 01.02.2017 ... : Група на Алианса на либералите и демократите за Европа - Член

Национални партии

  • 01.07.2014 ... : Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (Литва)

Председател

  • 16.10.2014 ... : Делегация за връзки с Афганистан

Член

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Подкомисия по правата на човека
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Комисия по външни работи
  • 14.07.2014 / 15.10.2014 : Делегация за връзки с Афганистан
  • 16.10.2014 ... : Съвет на председателите на делегации
  • 19.01.2017 ... : Комисия по външни работи
  • 19.01.2017 ... : Подкомисия по правата на човека

Заместник

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Комисия по регионално развитие
  • 14.07.2014 ... : Делегация в Парламентарния комитет за асоцииране ЕС – Молдова
  • 14.07.2014 ... : Делегация в Парламентарна асамблея Евронест
  • 24.06.2016 / 13.12.2017 : Анкетна комисия за разследване на предполагаеми нарушения и лошо администриране при прилагането на правото на Съюза във връзка с изпирането на пари, избягването на данъци и данъчните измами
  • 19.01.2017 ... : Комисия по регионално развитие

Контакти

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    08G302
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Winston Churchill
    M02014
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Пощенски адрес

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 08G302
    1047 Brussels