Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент
  • Член
  • Италия Partito Democratico
  • Роден: 6 Август 1957 г., Sanluri (CG)

Политически групи

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент - Член
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Независими членове - Член
  • 16.05.2017 ... : Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент - Член

Национални партии

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Италия)

Член

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 14.07.2014 ... : Делегация за връзки с Израел
  • 14.07.2014 ... : Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите
  • 15.06.2017 ... : Комисия по икономически и парични въпроси

Заместник

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Комисия по промишленост, изследвания и енергетика
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Комисия по икономически и парични въпроси

Контакти

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Пощенски адрес

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels