Olga SEHNALOVÁ : 8-ми парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-07-2014 ... : Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 01-07-2014 ... : Česká strana sociálně demokratická (Чехия)

Заместник-председател 

  • 16-10-2014 ... : Делегация за връзки с Израел

членове 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите
  • 14-07-2014 / 15-10-2014 : Делегация за връзки с Израел
  • 21-01-2016 / 04-04-2017 : Анкетна комисия по измерването на емисиите в автомобилния сектор
  • 19-01-2017 ... : Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите

Заместник 

  • 08-07-2014 / 18-01-2017 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 16-07-2014 ... : Делегация за връзки с държавите от Югоизточна Азия и Асоциацията на народите от Югоизточна Азия (АСЕАН)
  • 19-01-2017 ... : Комисия по транспорт и туризъм

Обратна връзка