Emil STOYANOV : 7-ми парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 14-07-2009 / 15-11-2012 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) - Член

Национални партии 

  • 14-07-2009 / 15-11-2012 : ГЕРБ (България)

членове 

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Комисия по култура и образование
  • 16-09-2009 / 15-11-2012 : Делегация за връзки с Израел
  • 19-01-2012 / 15-11-2012 : Комисия по култура и образование

Заместник 

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 16-09-2009 / 15-11-2012 : Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия
  • 19-01-2012 / 15-11-2012 : Комисия по транспорт и туризъм

Декларации 

Декларация за финансови интереси