Andrey KOVATCHEV : 8-ми парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-07-2014 / 17-10-2017 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) - Член
  • 18-10-2017 ... : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) - Заместник-председател

Национални партии 

  • 01-07-2014 ... : ГЕРБ (България)

Квестор 

  • 02-07-2014 / 17-01-2017 : Европейски парламент
  • 18-01-2017 ... : Европейски парламент

членове 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Комисия по външни работи
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Подкомисия по правата на човека
  • 02-07-2014 / 16-01-2017 : Бюро на Европейския парламент
  • 02-07-2014 / 17-01-2017 : Квестори
  • 14-07-2014 ... : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 18-01-2017 ... : Бюро на Европейския парламент
  • 18-01-2017 ... : Квестори
  • 19-01-2017 ... : Комисия по външни работи
  • 19-01-2017 ... : Подкомисия по правата на човека

Заместник 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните
  • 14-07-2014 ... : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС – Северна Македония
  • 19-01-2017 ... : Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните

Обратна връзка