Търсене

Сътрудници

Вид

членове

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Платежни посредници Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Платежни посредници Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Jens Gustav AAGERUP JENSEN Местни сътрудници (oбединение) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
ABBAS AND CO Платежни посредници Amjad BASHIR
Hameed Shah ABBASI Местни сътрудници Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Платежни посредници Gilles PARGNEAUX
Fleur ABELA Акредитирани сътрудници Marlene MIZZI
Andrea ABONDIO Доставчици на услуги Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Акредитирани сътрудници Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Акредитирани сътрудници Sajjad KARIM
Miryam ABRAHAM Стажанти Markus FERBER
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Акредитирани сътрудници Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Акредитирани сътрудници Karl-Heinz FLORENZ
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Платежни посредници Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Платежни посредници Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Платежни посредници Nils TORVALDS
Coline ACH Акредитирани сътрудници Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Акредитирани сътрудници Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Доставчици на услуги Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Biborka ADAM Акредитирани сътрудници Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Платежни посредници Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Акредитирани сътрудници Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Sarah ADAMER Стажанти Angelika MLINAR
Polykarpos ADAMIDIS Акредитирани сътрудници Manolis KEFALOGIANNIS
Christopher ADAMS Местни сътрудници (oбединение) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Акредитирани сътрудници Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Местни сътрудници Urszula KRUPA
Francesca ADAMU Стажанти Salvatore CICU
Despoina ADAVALOGLOU Местни сътрудници Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Акредитирани сътрудници Brando BENIFEI
ADIE-Agenzia d'informazione Europea Доставчици на услуги David BORRELLI
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Платежни посредници Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Платежни посредници Margrete AUKEN
ADVANTAGE ITALIA S.R.L. Доставчици на услуги Marco ZULLO
Yves AERTS Местни сътрудници Hugues BAYET
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Акредитирани сътрудници Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Акредитирани сътрудници António MARINHO E PINTO
AG. CED SRL Платежни посредници Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Акредитирани сътрудници Maurice PONGA
AGENCE FAUBOURG Доставчици на услуги Emmanuel MAUREL
AGENZIA DI STAMPA ITALPRESS SRL Доставчици на услуги Caterina CHINNICI
Karl AGIUS Акредитирани сътрудници Francis ZAMMIT DIMECH
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Платежни посредници Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Платежни посредници (oбединение) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Местни сътрудници Renata BRIANO
Andreia AGUIAR CRUZ DA SILVA Акредитирани сътрудници José Inácio FARIA
Yumgyul AHMEDOVA Местни сътрудници Филиз ХЮСМЕНОВА
Jan Mikael AINALI Акредитирани сътрудници Max ANDERSSON
AITNET - Tomasz Bystrowski Доставчици на услуги Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Sevdzhan AKIF Местни сътрудници Илхан КЮЧЮК
Valeriya AKSENOVA Стажанти Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Iina Maari Inkeri ALANKO Акредитирани сътрудници Sirpa PIETIKÄINEN
Giovanni ALBANI Платежни посредници Damiano ZOFFOLI
Betuel ALBAYRAK Акредитирани сътрудници Matthijs van MILTENBURG
Sarah Maria ALBER Акредитирани сътрудници Ingeborg GRÄSSLE
Marco ALBERS Местни сътрудници Bernd LANGE
Josep Maria ALBERT DE PACO Местни сътрудници María Teresa GIMÉNEZ BARBAT
Pilar ALBERT SANCHEZ Акредитирани сътрудници Santiago FISAS AYXELÀ
Isanna ALBERTI Доставчици на услуги Paolo DE CASTRO
Jelena ALEKSIC Местни сътрудници Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Местни сътрудници Сергей СТАНИШЕВ
Miglė Alenčikaitė Акредитирани сътрудници Antanas GUOGA
Ruxandra-Alina ALEXE Местни сътрудници Daciana Octavia SÂRBU
Ezihana ALI Стажанти Josef WEIDENHOLZER
Andrea ALIVERTI Доставчици на услуги Lara COMI
Zooula ALKIVIADI Местни сътрудници Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Платежни посредници Danuta JAZŁOWIECKA
Connor ALLEN Стажанти Sajjad KARIM
John ALLEN Местни сътрудници Tim AKER
ALLOTT AND ASSOCIATES LIMITED Доставчици на услуги John PROCTER
ALLROUND SERVICE GmbH Платежни посредници Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Местни сътрудници Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Местни сътрудници Krisztina MORVAI
Nagore ALMENA ARBEO Акредитирани сътрудници Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Доставчици на услуги Rosa D'AMATO
ALPHA ACCOUNTING AND CONSULTING SA Платежни посредници Maria SPYRAKI
Laure ALTEIRAC Акредитирани сътрудници Michèle ALLIOT-MARIE
Matteo ALTENBURGER Стажанти Othmar KARAS
Marie Katharina ALTER Акредитирани сътрудници Gesine MEISSNER
Giancarlo ALTIERI Акредитирани сътрудници (oбединение) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Акредитирани сътрудници Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Местни сътрудници Ana MIRANDA
ALTONEO Conseil Платежни посредници Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Акредитирани сътрудници Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Местни сътрудници Estefanía TORRES MARTÍNEZ
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Акредитирани сътрудници (oбединение) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Antonella ALVISINI Акредитирани сътрудници Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Платежни посредници Ева МАЙДЕЛ
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Местни сътрудници João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Акредитирани сътрудници Филиз ХЮСМЕНОВА
Santa AMATO Местни сътрудници Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Акредитирани сътрудници Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Местни сътрудници Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Местни сътрудници Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Доставчици на услуги Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Местни сътрудници (oбединение) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Alexandre AMRANE Местни сътрудници Franck PROUST
Michel Vincent ANDERLINI Акредитирани сътрудници Jasenko SELIMOVIC
Jens ANDERSEN Местни сътрудници Margrete AUKEN
Martin ANDERSEN Акредитирани сътрудници (oбединение) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Bang Andersen Акредитирани сътрудници (oбединение) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Акредитирани сътрудници (oбединение) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Pernille Skou ANDERSEN Стажанти Christel SCHALDEMOSE
Linn ANDERSSON Стажанти Malin BJÖRK
Martin ANDERSSON Акредитирани сътрудници Fredrick FEDERLEY
Olivia Jeanna Beatrice ANDERSSON Акредитирани сътрудници Gunnar HÖKMARK
Karen Louise Anderton Местни сътрудници Keith TAYLOR
Eszter Helga ANDITS Акредитирани сътрудници Lívia JÁRÓKA
Guenter ANDRAE Местни сътрудници Peter JAHR
Marton ANDRASSY Акредитирани сътрудници Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Акредитирани сътрудници Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Акредитирани сътрудници Николай БАРЕКОВ
Magdalina ANDREEVA Акредитирани сътрудници Николай БАРЕКОВ
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Местни сътрудници Florent MARCELLESI
MIEKE ANDRIESE Акредитирани сътрудници Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Акредитирани сътрудници Damian DRĂGHICI
Marzena ANDRYCHOWICZ-GREGORCZYK Местни сътрудници Stanisław ŻÓŁTEK
Artur ANDRYSIAK Доставчици на услуги Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Акредитирани сътрудници Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Акредитирани сътрудници Francisco José MILLÁN MON
Matteo ANGELI Доставчици на услуги Herbert DORFMANN
Kiril ANGELOV Местни сътрудници Николай БАРЕКОВ
MITKO ANGELOV Акредитирани сътрудници Светослав Христов МАЛИНОВ
Daniel ANGER Местни сътрудници Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Местни сътрудници Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Акредитирани сътрудници Emilian PAVEL
Elena ANGHELINI Местни сътрудници Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Dario ANNOSCIA Акредитирани сътрудници Alfred SANT
Konstantina ANTHI Акредитирани сътрудници Eva KAILI
Andrei-Tiberius ANTOHI Местни сътрудници Dan NICA
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Акредитирани сътрудници Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Местни сътрудници Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Местни сътрудници Светослав Христов МАЛИНОВ
Marina ANTONOVA Акредитирани сътрудници Андрей НОВАКОВ
Sebastian ANTRAK Местни сътрудници Marcus PRETZELL
Saara ANTTINEN Акредитирани сътрудници Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Местни сътрудници Valentinas MAZURONIS
Erik APEL Местни сътрудници Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Акредитирани сътрудници António MARINHO E PINTO
APOSTOLOWIE OPINII SP Z.O.O. Доставчици на услуги Michał BONI
APOSTROF MEDIA SRL Доставчици на услуги Maria GRAPINI
APS STEUERBERATER Платежни посредници Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Платежни посредници Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
Michael AQUILINA Местни сътрудници Francis ZAMMIT DIMECH
AQUILONIS d.o.o Доставчици на услуги Davor ŠKRLEC
Victoria ARABADJIEVA Стажанти Peter JAHR
Maximilian Marcello Horst ARACENA Акредитирани сътрудници Franz OBERMAYR
David ARANDA MUROS Местни сътрудници Maria Lidia SENRA RODRÍGUEZ
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Акредитирани сътрудници Paulo RANGEL
Nuno Filipe ARAUJO DE ALMEIDA DE ECA GUIMARAES Акредитирани сътрудници Maria João RODRIGUES
Stefano ARCAMONE Акредитирани сътрудници Giuseppe FERRANDINO
ARCOLYS Доставчици на услуги Michèle ALLIOT-MARIE
Henrieta Costina ARDELEAN Местни сътрудници Daniel BUDA
Monica ARENAS Местни сътрудници Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Местни сътрудници Nicolas BAY
Cristina Maria ARION Акредитирани сътрудници Cristian Dan PREDA
Joseph Andrew ARKLEY Местни сътрудници William (The Earl of) DARTMOUTH
Antonino ARLACCHI Акредитирани сътрудници Ivo VAJGL
ARLANDO Muveszeti Kft. Доставчици на услуги Lívia JÁRÓKA
Robert Andrew ARMSTRONG Стажанти Daniel HANNAN
Pierre-Yvain ARNAUD Местни сътрудници Guillaume BALAS
Felix ARNOLD Стажанти Martin HÄUSLING
Christian ARON Местни сътрудници Angelika NIEBLER
Borna ARSOV Стажанти Ivica TOLIĆ
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Местни сътрудници Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
Artsylvania Media Srl Доставчици на услуги Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Акредитирани сътрудници Daniela AIUTO
ASACOS Доставчици на услуги Silvia COSTA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Платежни посредници Adina-Ioana VĂLEAN
Antoaneta ASENOVA Акредитирани сътрудници Филиз ХЮСМЕНОВА
Asenia ASENOVA Местни сътрудници Николай БАРЕКОВ
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA NORDEN OY Платежни посредници Elsi KATAINEN Pirkko RUOHONEN-LERNER
ASIMMETRIE Доставчици на услуги Marco ZANNI
Alise ASKINEZERE Акредитирани сътрудници Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Доставчици на услуги Monica MACOVEI
Rayan ASSAF Стажанти Петър КУРУМБАШЕВ
Andre ASSARSSON Местни сътрудници Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS Платежни посредници Marie-Pierre VIEU
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Платежни посредници Patrick LE HYARIC
ASSOCIATION ZEA Доставчици на услуги José BOVÉ Michèle RIVASI
Karl-Hadrien ASTIE Местни сътрудници (oбединение) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
Lorenzo ASTOLFI Местни сътрудници Danilo Oscar LANCINI
ASTRA REFIZ D.O.O. Платежни посредници Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Местни сътрудници Николай БАРЕКОВ
Tsvetelina ATANASOVA Местни сътрудници Георги ПИРИНСКИ
Georgios ATHANASIADIS Акредитирани сътрудници Theodoros ZAGORAKIS
Tom Simon ATHENSTAEDT Акредитирани сътрудници Romeo FRANZ
Stephen Bryan ATKINSON Акредитирани сътрудници James CARVER
Dimitrios Atreidis Местни сътрудници Theodoros ZAGORAKIS
Luca ATTANASIO Доставчици на услуги Silvia COSTA
Stefania ATZERI Местни сътрудници Elisabetta GARDINI
AUDECA Платежни посредници Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Акредитирани сътрудници Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Платежни посредници Renaud MUSELIER
AUDITAX Платежни посредници Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Платежни посредници Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Акредитирани сътрудници Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Доставчици на услуги Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Местни сътрудници Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Акредитирани сътрудници Richard ASHWORTH
David AVILA Платежни посредници Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Платежни посредници Zdzisław KRASNODĘBSKI
Elena Sofia AVINO Акредитирани сътрудници Alberto CIRIO
Manuel AVRAMESCU Акредитирани сътрудници Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Акредитирани сътрудници Piernicola PEDICINI
Florin Alin AXIN Местни сътрудници Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Didem AYDURMUS Стажанти Stefan ECK
Sophie Alexandra AYLMER Акредитирани сътрудници Keith TAYLOR
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Местни сътрудници Paulo RANGEL
LINDA AZIZ Акредитирани сътрудници Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Платежни посредници Илхан КЮЧЮК
Nicholas Azzopardi Местни сътрудници David CASA
Anissa AZZOUG Местни сътрудници Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Акредитираният сътрудник работи в едно от трите места на работа на Европейския парламент (Брюксел, Люксембург или Страсбург) и има трудов договор, сключен пряко с Парламента съгласно европейското право. Местният сътрудник работи в една от държавите – членки на ЕС, и има трудов договор или договор за предоставяне на услуги, сключен пряко с члена на ЕП, който се регулира от частното национално право. Освен това членовете на ЕП могат да приемат стажанти в сградите на ЕП и в държавите членки.
За повече информация, вж. раздела Разпоредби, отнасящи се до персонала.