Търсене

Сътрудници

Вид

членове

A BUON DIRITTO ONLUS Доставчици на услуги Soru Renato
A&P Steuerberatungsgesellschaft mbH Платежни посредници Michels Martina Scholz Helmut Zimmer Gabriele
ABCD CONSULTANTS Платежни посредници Maurel Emmanuel Pargneaux Gilles
ABDULHAMID Naomi Стажанти Guillaume Sylvie
ABELA Stephanie Местни сътрудници Sant Alfred
ABITZSCH Tim Alexander Местни сътрудници Meissner Gesine
ABONDIO Andrea Местни сътрудници Zanni Marco
ABOUD BELLAS Marta Акредитирани сътрудници González Peñas Tania
ABOUSMIR Kaoutar Акредитирани сътрудници Karim Sajjad
ABT Christoph Акредитирани сътрудници Florenz Karl-Heinz
ACCETTA Ciro Местни сътрудници Cozzolino Andrea
ACCORD Biuro Rachunkowe S.C. Платежни посредници Krasnodębski Zdzisław
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Платежни посредници Torvalds Nils
ACKERMANN Susanne Местни сътрудници Ehler Christian
ACONSTANTINESEI Ioana Catalina Акредитирани сътрудници Ţurcanu Mihai
AD OMNIA Доставчици на услуги Grigule Iveta
ADA DESIGN, ANDREJA URANIC, SP Доставчици на услуги Tomc Romana
ADAM Biborka Акредитирани сътрудници Kósa Ádám
ADAMEC AUDIT S.R.O. Платежни посредници Polčák Stanislav Šojdrová Michaela Svoboda Pavel Zdechovský Tomáš
ADAMKIEWICZ (RYBINSKA) Agnieszka Местни сътрудници Hetman Krzysztof
ADAMS Christopher Местни сътрудници James Diane
ADAMS Christopher Местни сътрудници (oбединение) Farage Nigel Finch Raymond
Adams Patrick Стажанти Kamall Syed
ADAMS Silke Стажанти Turmes Claude
ADAVALOGLOU Despoina Местни сътрудници Zarianopoulos Sotirios
ADDUCI Matteo Акредитирани сътрудници Benifei Brando
ADEIA ABOGADOS SCL Платежни посредници Albiol Guzmán Marina Couso Permuy Javier López Bermejo Paloma Senra Rodríguez Maria Lidia Vallina Ángela
Adomeit Marjana Местни сътрудници Gieseke Jens
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Платежни посредници Kukan Eduard Štefanec Ivan
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Платежни посредници Auken Margrete
AFONSO LEITAO Ana Cristina Акредитирани сътрудници Gomes Ana
AGBEMAVOR Ameyovi Акредитирани сътрудници Ponga Maurice
AGIUS Karl Акредитирани сътрудници Comodini Cachia Therese
AGNOLETTO Matteo Местни сътрудници Briano Renata
Aguiar Trujillo Miriam Стажанти Mato Gabriel
AGUILERA GAMERO Isabel Maria Акредитирани сътрудници Aguilera García Clara Eugenia
AHALL Amanda Акредитирани сътрудници Björk Malin
AHMEDOVA Yumgyul Местни сътрудници Hyusmenova Filiz
AI COMSYS SRL Доставчици на услуги Frunzulică Doru-Claudian
AITCHISON Thomas Акредитирани сътрудници McClarkin Emma
AITNET - Tomasz Bystrowski Доставчици на услуги Thun und Hohenstein Róża Gräfin von
Akcam Nurcan Стажанти Lochbihler Barbara
ALBANI Giovanni Платежни посредници Zoffoli Damiano
ALBER Sarah Maria Акредитирани сътрудници Gräßle Ingeborg
ALBERT SANCHEZ Pilar Акредитирани сътрудници Zalba Bidegain Pablo
ALBLAS Evelien Акредитирани сътрудници van Nieuwenhuizen Cora
ALEKSIC Jelena Местни сътрудници Vajgl Ivo
ALEKSIEVA Nevena Местни сътрудници Stanishev Sergei
Alenčikaitė Miglė Стажанти Guoga Antanas
Alexandru Loredana-Gabriela Акредитирани сътрудници Moisă Sorin
ALEXE Ruxandra-Alina Местни сътрудници Sârbu Daciana Octavia
Alexopoulou Ioanna Стажанти Kefalogiannis Manolis
ALI Kezban Стажанти Kyuchyuk Ilhan
All Profit Business & Co s.c. Платежни посредници Jazłowiecka Danuta
ALLENDORF MEDIA Доставчици на услуги Reul Herbert
ALLEN Emma Elizabeth Акредитирани сътрудници Swinburne Kay
ALLISON Julie Anne Местни сътрудници Vaughan Derek
ALLOTT AND ASSOCIATES LIMITED Доставчици на услуги Kirkhope Timothy
ALLROUND SERVICE GmbH Платежни посредници Voigt Udo
ALLVIN Par Rikard Местни сътрудници Andersson Max
ALMÁSI Ernest Стажанти Nagy József
ALMASI Lajos Местни сътрудници Morvai Krisztina
ALMOND TREE s.r.l. Доставчици на услуги D'Amato Rosa
ALPHA INFO Доставчици на услуги Šuica Dubravka
ALTEIRAC Laure Акредитирани сътрудници Alliot-Marie Michèle
ALTHAM Nicholas James Акредитирани сътрудници Foster Jacqueline
ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Jon Акредитирани сътрудници Juaristi Abaunz Josu
ALTONEO Conseil Платежни посредници Arthuis Jean
ALTOUNIAN Magali Акредитирани сътрудници Grossetête Françoise
ALVAREZ MARTINEZ Victor Luis Местни сътрудници Torres Martínez Estefanía
ALVAROVA Alexandra Доставчици на услуги Svoboda Pavel
ALVES PEREIRA JOSE ALBERTO Акредитирани сътрудници (oбединение) Assis Francisco Gomes Ana Rodrigues Liliana Rodrigues Maria João Serrão Santos Ricardo Silva Pereira Pedro Zorrinho Carlos
ALVISINI Antonella Акредитирани сътрудници De Castro Paolo
AM ASPECT OOD Платежни посредници Paunova Eva
AMADOR Maria Do Rosario Henriques Местни сътрудници Pimenta Lopes João
AMASYALI Hakan Акредитирани сътрудници Hyusmenova Filiz
AMATI&GATTEI Studio associato dott.comm Платежни посредници Affronte Marco
AMAUDRIC DU CHAFFAUT Jean Etienne Marie Patrick Акредитирани сътрудници Delahaye Angélique
AMBROGETTI Benedetta Местни сътрудници Bonafè Simona
AMERICAN CENTER ICS Доставчици на услуги Mélin Joëlle
AMKO Ameljan-Kowalska Justyna Доставчици на услуги Ujazdowski Kazimierz Michał
AMOR MERINO Filomena Местни сътрудници (oбединение) Aguilera García Clara Eugenia Ayala Sender Inés Blanco López José Cabezón Ruiz Soledad Fernández Jonás García Pérez Iratxe Gardiazabal Rubial Eider Guerrero Salom Enrique Gutiérrez Prieto Sergio Jáuregui Atondo Ramón López Aguilar Juan Fernando Rodríguez-Piñero Fernández Inmaculada Valenciano Elena
AMORIM CAMPOS CARVALHO Luis Cirilo Доставчици на услуги Fernandes José Manuel
ANDERCO Aliz-Timea Местни сътрудници Sógor Csaba
ANDERHUBER Florian Акредитирани сътрудници Kappel Barbara
ANDERSEN Henrik Bang Акредитирани сътрудници Kari Rina Ronja
ANDERSEN Jens Местни сътрудници Auken Margrete
Andersen Mikkel Bang Местни сътрудници (oбединение) Christensen Ole Kofod Jeppe Schaldemose Christel
Andersen Soren Moby Стажанти Kofod Jeppe
ANDERSONE Undine Стажанти Pabriks Artis
ANDERSSON Martin Акредитирани сътрудници Federley Fredrick
Anderton Karen Louise Местни сътрудници Taylor Keith
ANDONIAN Armen Акредитирани сътрудници Deva Nirj
ANDRAE Guenter Местни сътрудници Jahr Peter
ANDRASSY Marton Акредитирани сътрудници Deutsch Tamás
Andreadou Elsa Акредитирани сътрудници Chrysogonos Kostas
ANDREEVA Christine Акредитирани сътрудници Pirinski Georgi
Andreeva Elka Местни сътрудници Barekov Nikolay
ANDREEVA Magdalina Акредитирани сътрудници Barekov Nikolay
ANDREEV Nikolay Акредитирани сътрудници Barekov Nikolay
ANDREEV Nikolay Местни сътрудници Gabriel Mariya
Andrei Sabina Стажанти Țapardel Claudia
ANDREU PALOMARES Luis Ignacio Местни сътрудници Sebastià Jordi
ANDRONIC Adriana-Roxana Акредитирани сътрудници Drăghici Damian
ANDRYSIAK Artur Доставчици на услуги Kalinowski Jarosław
ANDRZEJEWSKI Perrine Акредитирани сътрудници Pargneaux Gilles
ANDUJAR VAZQUEZ Anabel Акредитирани сътрудници Millán Mon Francisco José
ANGELINI Martina Акредитирани сътрудници D'Amato Rosa
ANGELOV MITKO Акредитирани сътрудници Malinov Svetoslav Hristov
ANGER Daniel Местни сътрудници Lietz Arne
ANGHELINI Elena Местни сътрудници Tănăsescu Claudiu Ciprian
Anghel Ioan Mircea Местни сътрудници Pavel Emilian
ANGHEL Raluca Акредитирани сътрудници Pavel Emilian
ANGLADE Pieyre Alexandre Акредитирани сътрудници Telička Pavel
ANGUSTO ZAMBRANO Jordi Доставчици на услуги Maragall Ernest
ANKAR Carl Joel Акредитирани сътрудници Winberg Kristina
ANNOSCIA Dario Акредитирани сътрудници Cozzolino Andrea
ANTHI Konstantina Акредитирани сътрудници Kaili Eva
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Доставчици на услуги Seymour Jill
ANTOINE-JACQUEMARD Stephanie Акредитирани сътрудници Engel Frank
ANTONIOLI Michela Местни сътрудници Salini Massimiliano
ANTONOVA Desislava Местни сътрудници Malinov Svetoslav Hristov
ANTONOVA Marina Акредитирани сътрудници Novakov Andrey
ANTRAM Russell Thomas Местни сътрудници Dance Seb
ANTTINEN Saara Акредитирани сътрудници Jaakonsaari Liisa
AOUADJ Karine Местни сътрудници de Sarnez Marielle
APARICIO RUBIO Javier Акредитирани сътрудници Becerra Basterrechea Beatriz
APEL Erik Акредитирани сътрудници Valero Bodil
Apetroaiei Ramona Albertina Доставчици на услуги Buda Daniel
Apicella Luciana Стажанти Adinolfi Isabella
Apolinario Delgado Ana Cristina Акредитирани сътрудници Marinho e Pinto António
Apostolidou Danai Стажанти Marias Notis
APPEL Steffani Местни сътрудници Groote Matthias
APS STEUERBERATER Платежни посредници Kaufmann Sylvia-Yvonne Leinen Jo Lietz Arne Melior Susanne
APSIS AUDIT Платежни посредници de Sarnez Marielle Griesbeck Nathalie Rochefort Robert
AQUILONIS d.o.o Доставчици на услуги Škrlec Davor
ARACENA Maximilian Marcello Horst Акредитирани сътрудници Obermayr Franz
Marina Marina Стажанти Zalba Bidegain Pablo
ARATO Gergely Laszlo Акредитирани сътрудници Niedermüller Péter
ARAUJO CASTRO NEVES Daniel Filipe Акредитирани сътрудници Rangel Paulo
ARAUZO PEREZ Aroa Местни сътрудници López Javi
ARCOLYS Доставчици на услуги Alliot-Marie Michèle
ARCTICSERVUS Доставчици на услуги Theocharous Eleni
AREA CITY TRADE SRL Доставчици на услуги Pavel Emilian
ARENAS Monica Местни сътрудници Michel Louis
ARENSMEIER Ilka Акредитирани сътрудници Müller Ulrike
ARGAN Damiano Стажанти Bettini Goffredo Maria
ARGENTIN Maxime Местни сътрудници Bay Nicolas
ARGIROVA Mihaela Местни сътрудници Kovatchev Andrey
ARION Cristina Maria Акредитирани сътрудници Preda Cristian Dan
ARISTON Доставчици на услуги Poche Miroslav
ARLACCHI Antonino Акредитирани сътрудници Vajgl Ivo
ARLESTRAND Mark Акредитирани сътрудници Selimovic Jasenko
ARMYANOVA Maria Местни сътрудници Malinov Svetoslav Hristov
ARNAUD Justine Местни сътрудници Rivasi Michèle
ARNAUD Pierre-Yvain Местни сътрудници Balas Guillaume
ARNOUD Isaac Nathan Esther Акредитирани сътрудници Morano Nadine
ARON Christian Местни сътрудници Niebler Angelika
ARTETA ARILLA Miguel Xavier Местни сътрудници Pagazaurtundúa Ruiz Maite
ARTS MEDIA Доставчици на услуги Fitto Raffaele
Artsylvania Media Srl Доставчици на услуги Buda Daniel
ARTWORKS COMMUNICATION S.L. Доставчици на услуги Zalba Bidegain Pablo
ARVEDI Cecilia Акредитирани сътрудници Aiuto Daniela
ARVOLA Maria Maijastiina Акредитирани сътрудници Sarvamaa Petri
ARWIDSON Thorgny Стажанти Engström Linnéa
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Платежни посредници Vălean Adina-Ioana
ASATRYAN Gayane Стажанти Złotowski Kosma
ASD - OIKONOMIKOI SYMVOYLOI Платежни посредници Kaili Eva
Asenjo Pajares Mariano Luis Акредитирани сътрудници López Bermejo Paloma
ASENOVA Antoaneta Акредитирани сътрудници Hyusmenova Filiz
ASENOVA Asenia Местни сътрудници Barekov Nikolay
ASHTON KCJ Доставчици на услуги Ford Vicky
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Платежни посредници Takkula Hannu
ASKINEZERE Alise Акредитирани сътрудници Stihler Catherine
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Доставчици на услуги Macovei Monica
ASSARSSON Andre Местни сътрудници Hökmark Gunnar
ASSESSORAMENT I GESTIO EMPRESARIAL ITACA SC Платежни посредници Sebastià Jordi
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Платежни посредници Le Hyaric Patrick
ASTRA REFIZ D.O.O. Платежни посредници Picula Tonino Škrlec Davor
Atanasova Magdalena Zhivkova Местни сътрудници Barekov Nikolay
ATANASOVA Tsvetelina Местни сътрудници Pirinski Georgi
ATHANASIADIS Georgios Акредитирани сътрудници Zagorakis Theodoros
ATHANASOVA Denitsa Стажанти Kyuchyuk Ilhan
ATKINSON Stephen Bryan Акредитирани сътрудници Carver James
Atreidis Dimitrios Акредитирани сътрудници Zagorakis Theodoros
ATTUIL Sophie Акредитирани сътрудници Guillaume Sylvie
AUDEBERT-LAS ROCHAS Jean-Gabriel Акредитирани сътрудници Riquet Dominique
AUDECA Платежни посредници Balas Guillaume Thomas Isabelle
AUDIBERT Patrice Акредитирани сътрудници Ries Frédérique
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Платежни посредници Muselier Renaud
AUDITAX Платежни посредници Maňka Vladimír Zala Boris
AUDITCONSULTING EOOD Платежни посредници Gabriel Mariya
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Платежни посредници Rodrigues Liliana
Auerbacher Aurelia Serena Акредитирани сътрудници Mureşan Siegfried
AUGNER Claas Доставчици на услуги Sonneborn Martin
AUGUSTE Francois Местни сътрудници Vergiat Marie-Christine
AUGUSTIN Elisabeth Местни сътрудници Westphal Kerstin
AULIFFE James Frederick Акредитирани сътрудници Ashworth Richard
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Доставчици на услуги Tomc Romana
Avallone Fabio Доставчици на услуги Picierno Pina
AVILA David Платежни посредници Matias Marisa
AVRAMESCU Manuel Акредитирани сътрудници Mănescu Ramona Nicole
AXIN Florin Alin Местни сътрудници Frunzulică Doru-Claudian
AYLMER Sophie Alexandra Акредитирани сътрудници Taylor Keith
AZEVEDO DA COSTA Cirilo Andre Доставчици на услуги Rangel Paulo
AZEVEDO RODRIGUES SOARES Sonia Isabel Доставчици на услуги Ruas Fernando
AZIZ Linda Акредитирани сътрудници Wikström Cecilia
Azorin Maximilien Стажанти Peillon Vincent
AZUKEN LTD Платежни посредници Kyuchyuk Ilhan
Azzopardi Claire Местни сътрудници Dalli Miriam
Azzopardi Nicholas Местни сътрудници Casa David
AZZOUG Anissa Местни сътрудници Revault D'Allonnes Bonnefoy Christine

Акредитираният сътрудник работи в едно от трите места на работа на Европейския парламент (Брюксел, Люксембург или Страсбург) и има трудов договор, сключен пряко с Парламента съгласно европейското право. Местният сътрудник работи в една от държавите – членки на ЕС, и има трудов договор или договор за предоставяне на услуги, сключен пряко с члена на ЕП, който се регулира от частното национално право. Освен това членовете на ЕП могат да приемат стажанти в сградите на ЕП и в държавите членки.
За повече информация, вж. раздела Разпоредби, отнасящи се до персонала.