Andrea RAGGIO : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Skupina pro Sjednocenou evropskou levici - Člen předsednictva
  • 21-01-1992 / 11-01-1993 : Skupina pro Sjednocenou evropskou levici - Člen
  • 12-01-1993 / 14-02-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 15-02-1993 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen předsednictva
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Itálie)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Itálie)

Kvestor 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Evropský parlament
  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 15-01-1992 / 18-01-1994 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Evropský parlament

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Kvestoři
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kvestoři
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování a vztahy s regionálními a lokálními orgány
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Kanadou

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 16-03-1992 / 09-12-1992 : Delegace pro vztahy se Švédskem
  • 10-12-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Maďarskem
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Maďarskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko