Giuseppe RAUTI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Movimento sociale italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku