Giorgio LA MALFA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen
  • 02-08-1994 / 28-02-1995 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen předsednictva
  • 01-03-1995 / 19-07-1999 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito repubblicano italiano (Itálie)

Místopředseda 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskem

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 11-02-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou