Pierre LATAILLADE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 02-09-1997 / 19-07-1999 : Skupina Unie pro Evropu - Člen

Národní strany 

  • 02-09-1997 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 15-09-1997 / 23-10-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci

Náhradník 

  • 21-10-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku