Jean-Marie LE CHEVALLIER : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina Evropské pravice - Pokladník

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Front national (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci