Jean-Marie LE CHEVALLIER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Francie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci