Dionysios LIVANOS : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 22-11-1993 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 22-11-1993 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Místopředseda 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 11-02-1993 / 22-11-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Kyprem
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Výbor pro podání
  • 11-02-1993 / 22-11-1993 : Delegace pro vztahy s Japonskem