Dacia VALENT : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Skupina pro Sjednocenou evropskou levici - Členka
  • 12-01-1993 / 18-07-1994 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Itálie)
  • 01-01-1991 / 17-02-1991 : Partito democratico della sinistra (Itálie)
  • 18-02-1991 / 18-07-1994 : Rifondazione comunista (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi AKT a EHS
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 15-01-1992 / 13-12-1992 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 14-12-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)

Náhradnice 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro podání
  • 15-01-1992 / 13-12-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-03-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 10-12-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr