Günter LÜTTGE : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 20-07-1999 / 07-09-2000 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 20-07-1999 / 07-09-2000 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Poslanci 

  • 21-07-1999 / 07-09-2000 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a turistiku
  • 06-10-1999 / 07-09-2000 : Delegace pro vztahy s Izraelem

Náhradník 

  • 22-07-1999 / 07-09-2000 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost, společnou bezpečnost a obrannou politiku