Bruno VISENTINI : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito repubblicano italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 15-01-1992 / 11-06-1992 : Výbor pro rozpočty
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 15-01-1992 / 26-03-1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Izraelem