Tullio Eugenio REGGE : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Skupina pro Sjednocenou evropskou levici - Člen
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Itálie)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Itálie)

Místopředseda 

  • 29-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Finskem
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Finsko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Finsko

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 10-06-1990 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu a Rada pro spolupráci Perského zálivu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 11-06-1990 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Polskem
  • 15-01-1992 / 28-01-1992 : Delegace pro vztahy s Finskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro energii, výzkum a technologii

Náhradník 

  • 17-03-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem