Mario Giovanni Guerriero RUFFINI : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 15-09-1990 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 15-09-1990 : Democrazia cristiana (Itálie)

Místopředseda 

  • 26-07-1989 / 15-09-1990 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 15-09-1990 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 15-09-1989 / 15-09-1990 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování