Alexander LANGER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 03-07-1995 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Předseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 03-07-1995 : Federazione dei Verdi (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 17-11-1994 / 03-07-1995 : Delegace pro vztahy s jihovýchodní Evropou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Výbor pro podání
  • 10-08-1994 / 03-07-1995 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky