Maria Adelaide AGLIETTA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 31-10-1990 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka
  • 01-11-1990 / 18-07-1994 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Předsedkyně

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Arcobaleno (Itálie)

Předsedkyně 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro institucionální věci
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s republikami bývalé Jugoslávie
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s republikami bývalé Jugoslávie
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s republikami bývalé Jugoslávie

Náhradnice 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro lidská práva