Maria Adelaide AGLIETTA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Federazione dei Verdi (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro lidská práva

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou