Petri SARVAMAA : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Kansallinen Kokoomus (Finsko)

Místopředseda 

  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Rozpočtový výbor
  • 25-01-2017 ... : Rozpočtový výbor

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Rozpočtový výbor
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
  • 14-07-2014 ... : Delegace pro vztahy se Spojenými státy
  • 19-01-2017 / 24-01-2017 : Rozpočtový výbor
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro rozpočtovou kontrolu

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci
  • 14-07-2014 ... : Delegace ve Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci

Kontakt