Gianfranco AMENDOLA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Itálie)

Místopředseda 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 31-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Kanadou