Wim van VELZEN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Nizozemsko)

Místopředseda 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 16-01-1997 / 03-09-1997 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Japonskem