Jeannou LACAZE : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen
  • 12-12-1991 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Centre national des indépendants (Francie)
  • 12-12-1991 / 18-07-1994 : Union des Indépendants (Francie)

Místopředseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a Jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)