Jean-Marie ALEXANDRE : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francie)

Místopředseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu a Rada pro spolupráci Perského zálivu
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu
  • 15-01-1992 / 14-09-1992 : Výbor pro rozpočty
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování a vztahy s regionálními a lokálními orgány

Náhradník 

  • 16-09-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozpočty