Simone VEIL : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Union pour la démocratie française (Francie)

Místopředsedkyně 

  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi AKT a EHS

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 28-01-1992 / 30-03-1993 : Podvýbor pro lidská práva
  • 18-09-1992 / 30-03-1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)

Náhradnice 

  • 26-07-1989 / 18-11-1990 : Výbor pro politické záležitosti
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky