Astrid LULLING : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka předsednictva
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti chrétien social (Lucembursko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Kyprem
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro práva žen
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr

Náhradnice 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky