Jacques VERNIER : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 17-04-1993 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 17-04-1993 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem
  • 15-01-1992 / 17-04-1993 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 11-02-1993 / 17-04-1993 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 12-03-1991 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 13-03-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 15-01-1992 / 17-04-1993 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 11-02-1993 / 17-04-1993 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem