Marlene LENZ : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka
  • 28-07-1994 / 19-01-1997 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka předsednictva
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Předsedkyně 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 12-09-1994 : Podvýbor pro lidská práva
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro lidská práva
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Litvou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen
  • 30-04-1997 / 10-07-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva