Joanna RØNN : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Členka
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Socialdemokratiet (Dánsko)

Místopředsedkyně 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Islandem
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Islandem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Islandem

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro práva žen
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegace pro vztahy s Islandem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro práva žen