Benedek JÁVOR : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Skupina Zelených/Evropské svobodné aliance - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Együtt 2014 - Párbeszéd Magyarországért (Maďarsko)

Místopředseda 

  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 23-01-2017 ... : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 19-01-2017 / 22-01-2017 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 02-10-2017 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění Euronest

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 14-07-2014 / 01-10-2017 : Delegace v Parlamentním shromáždění Euronest
  • 14-07-2014 ... : Delegace v Parlamentním výboru pro přidružení EU-Ukrajina
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku

Kontakt