Renaud MUSELIER : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 / 29-05-2015 : Union pour un Mouvement Populaire (Francie)
  • 30-05-2015 ... : Les Républicains (Francie)

Místopředseda 

  • 04-09-2014 ... : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro dopravu a cestovní ruch
  • 14-07-2014 / 03-09-2014 : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro dopravu a cestovní ruch

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro rozvoj
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro rozvoj

Kontakt