Sorin MOISĂ : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 21-11-2017 : Skupina progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu - Člen
  • 22-11-2017 / 28-11-2017 : Nezařazení poslanci
  • 29-11-2017 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 / 17-11-2017 : Partidul Social Democrat (Rumunsko)
  • 18-11-2017 ... : Independent (Rumunsko)

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 08-03-2015 : Výbor pro ústavní záležitosti
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro mezinárodní obchod
  • 14-07-2014 / 06-06-2016 : Delegace pro vztahy se zeměmi jihovýchodní Asie a Sdružením národů jihovýchodní Asie (ASEAN)
  • 07-06-2016 ... : Delegace pro vztahy se Spojenými státy
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro mezinárodní obchod

Náhradník 

  • 08-07-2014 / 28-11-2016 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
  • 14-07-2014 / 21-11-2017 : Delegace pro vztahy s Arabským poloostrovem
  • 29-11-2016 / 18-01-2017 : Petiční výbor
  • 19-01-2017 / 21-11-2017 : Petiční výbor

Kontakt